Web Sitesi Yaptırmak istiyorum

Osmaniye’de web sitesi yaptırmayı düşünen bir çok firma ve şahıslar internet arama motoru olan Google, Yandex, Bing vb. motorlarında Web sitesi yaptırmak istiyorum  şeklinde aramalar yapmaktadırlar.

Karşılarına yaptıkları aramaların sonucunda bir çok web tasarım firmaları çıkmaktadır. Çıkan web tasarım firmalarının internet sitelerini detaylı bir incelerler. Osmaniye’de genellikle web tasarım yaptırmak isteyen firmalar kendilerinin yaptırmayı düşündüğü web tasarım hizmetini her zaman bulamayabilirler.

Bunun en önemli nedeni ise; buldukları web tasarım firmaları kendilerinin en iyisi ve en ucuza yapan firma olduklarını müşterilerine iddia etmesidir. Ama aslında durum hiç de öyle değildir. Çünkü böyle firmalar zaman ilerledikçe aldıkları işleri yapamaz ve işin içinden çıkamazlar.

Bu yazım da  siz değerli okuyucularıma Osmaniye’de web tasarım yaptırmadan önce nelere dikkat etmeniz gerektirdiği noktasında sizlere elimden geldiğince bilgiler vereceğim.

Size vereceğim bilgiler doğrultusunda Osmaniye’de web tasarım tercihinde en doğru firma tercihi ve kişileri  tercih etmiş olacaksınız.

Web Sitesi Yaptırmak istiyorum Fakat Etrafımda Web Tasarımcı Yok!

Hemen hemen tüm sektörde olduğu gibi insanlar yaptıracakları her işte çalışacakları firmaların tanıdık, eş, dost yahut akraba  olmasını isterler. Ya da dükkan komşunun olmasını isterler. Öyle olursa direkt birebir iletişim kurmuş olurlar. Çünkü insana en yakını, yan komşusu her zaman daha güvenilir gelir.  İstediği zaman o kişiye direkt ulaşabilir. Ziyaret edip çayını kahvesini içebilme gibi birçok artısı bulunmaktadır. Fakat genellikler web tasarım şirketlerinin ofis ve iş yerleri her müşteriye yakın olmayabilir.

Osmaniye’de Uygun Fiyata Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Şuan da her sektörde olduğu gibi web tasarım sektöründe de aynı web sitesi için birbirinden çok farklı fiyatlar veren firmalar olacaktır.  Birebir aynı tasarım ve yazılım için çok yüksek fiyat veren firmalar asla çok iyi oldukları anlamına gelmezler. Yine çok düşük uygun fiyatlara web tasarım yapan firmalar ise özgün tasarım özgün kodlama ve  Google ayarlarının yapılmasında özellikle seo alanında web sitenizi çok eksik olarak yapabilirler.Peki o zaman uygun fiyata en kaliteli web sitesi yaptırmak istiyorum diyen kişi ve firmalar nasıl seçim yapmaları gerekmektedir?

Öncelikle Firmaların Referanslarını İnceleyin!

Firmaları tercihleri yaparken tüm sektörlerde olduğu gibi  ilk yapmanız gereken şey firmanın Referanslarını incelemek olsun. Ancak önemli olan nokta ise referanslarında olan web siteyi ziyaret edin. tasarım ve yazılımların özgün olup olmadığı hakkında bilgi alın. Size kendilerine ait olmayan ücretsiz içerik yönetim sistemi satabilirler. Yahut piyasada warez diye adlandırdığımızı güvenli olmayan lisansız web sistemlerini de satabilirler. Hem kurumsal siteniz saldırı riski ile karşı karşıya kalır. Hemde başkasına ait olan sistemi kullanmış olarak yasal olarak suç işlemiş olursunuz.

Bu Yazılarda Hoşunuza Gidebilir....

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir