Rumkale Tekne Turu

Gaziantep ili Yavuzeli İlçesinde Kasaba Köyünde yer alan eşsiz doğal güzelliği ve tarihi ile Fırat nehri üzerinde tarihe meydan okuyarak bütün güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Rumkale. Üzerinde tekne turu hizmeti veren Damla tur firması kurumsal web sitesi tamamlanarak yayın hayatına başladı.

Damla Tur – Veysel KAPTAN

Damla tur firması işletmeci olan Veysel kaptan yeni tekneleri,ile siz değerli müşterilerine Rumkale ve Halfeti üzerinde eşsiz bir gün geçirmeye davet ediyor. Fırat nehri üzerinde uygun fiyat politikası, güler yüzlü hizmet ile tarihi yolculuğa tanıklık etmeye davet ediyor.

Damla Tur Veysel Kaptan Rumkale, Halfeti Tekne Turu olarak tamamlan web projesi hakkında detaylı bilgi verecek olursam ;

Proje Adı : Rumkaletekneturu.net

Web site projesi tamamen dinamik yapıda kurumsal  bir web sayfa olarak tasarlandı. Proje tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde tasarlandı.

Proje Özellikleri :
 Halfeti bölgesinde Tekne Turu hizmeti vermekte olan Damla Tur Vrysel Kaptan adına yapmış olduğum Rumkale Tekne Turu web site projesi kurumsal bir  site olarak tasarlandı.

Proje çoklu sayfadan oluşmaktadır. Proje de web programlama dili olarak php/mysql altyapısı kullanılarak tamamen dinamik yapıda tasarlandı.

Proje responsive (uyumlu) tasarım teknolojisi kullanılarak tasarlandı. Rumkale Tekne Turu  web site projemiz tüm mobil cihaz ve tabletlerde uyumlu olarak çalışmaktadır.

Web site projesinde bizleri tercih eden başta Damla Tur işletmecisi Veysel KAPTAN’a teşekkür ederiz.

Sizlerde aileniz ve sevdikleriniz ile güzel bir gün veya bir hafta sonu yaşamak istiyorsanız Damla Tur Veysel Kaptana ulaşabilir. Rezervasyon ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Tekne Turu yanı sıra yemek, kebap ve balık çeşitleri, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri ile damak zevkinize hitap eden bir birinden güzel ürünlerini de tadabilirsiniz.

Eğer sizde Gaziantep İli Yavuzeli ilçesinde faaliyet gösteren kurumsal bir firmanız var ve sizde kurumsal firmanıza web site yapmayı düşünüyorsanız. Bu konuda bizlere ulaşabilir. Bizden fiyat ve web tasarım referanslarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Bu Yazılarda Hoşunuza Gidebilir....

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir