Osmaniye web tasarım fiyatları

osmaniye web web tasarım

Osmaniye web sitesi yaptırmak isteyen bir çok kurum ve kuruluşlar web Tasarım fiyatları hakkında bize ulaşarak bu konu hakkında bilgi almak istiyorlar web sitesi yaptırmak isteyen hemen hemen herkesin aklına ilk bu soru geliyor. Osmaniye’de web tasarımını kaça yapıyorsunuz?

Web tasarım zaman ve emek bilgi birikimi karışımı bir hizmet olduğu için sabit bir tarifesi bulunmamaktadır. Yani bir web sitesinde biz ne istediğinizi belirleyeceksiniz web sitesini yaptıracağınız kişi ve firmalar size belirlemiş olduğunuz özellikler kapsamında fiyat verebilirler. Osmaniye’de bu soru ile çok sık karşılaştığımızdan Osmaniye’de bir web sitesi tasarım işinin fiyatını alabilmek için öncelikle neler gerektiğini konusunda sizlere elimizden geldiğince bilgi vermek isterim.

  1. Web sitenizin bir haritasını çıkarın. Yani sitede olmasını istediğiniz bölümleri yazın.
  2. Sizinle aynı sektörde faaliyet gösteren firmalardan beğendiğiniz ve beğenmediğiniz siteleri listeleyin.
  3. Ürün çeşit ve sayınızı, yapmış olduğunuz hizmetlerinizin sayısını çıkartın. Böylelikle kaç sayfalık bir tasarıma ihtiyacınız olduğunu ortaya çıkar.
  4. Sitenizi ne kadar sıklıkla veri girişi yapacağınızı belirleyin böylelikle bir veritabanı uygulamasına ihtiyaç olup olmadığını belirleyin.
  5. Siteyi kendiniz veri girişi yaparak güncellemek istiyorsanız, özgün, güvenilir iyi bir içerik yönetim yazılımına ihtiyacınız olacaktır.
  6. Arama motoru ve mobil cihazlarda çalışacak uyumlu bir tasarım ve kodlama isteyin.

Web tasarım ve yazılım sektörü de hizmet sektörünün bir alt dalıdır. Hizmet sektöründe, özellikle de uzmanlık gerektiren alanlardaki hizmetlerde, ana ham madde emek yani insan gücü ve bilgi birikimidir.

Söz konusu böyle olunca aynı işe farklı fiyatlarda verilebilinir. Örneğin bir web sitesini hazır yazılım (wordpress, joomla,mambo, phpnuke vb.) hazır içerik yönetim sistemleri ile çok uygun fiyata yapan birileri olabildiği gibi kendi özgün içerik yönetim sistemi ile farklı fiyatlara yapabilen birileride olabilir. Fiyat işin kalitesi işe harcanan emek ve zaman la doğru orantıda değişebilir.

Osmaniye’de web tasarım fiyatları ne kadar?

Bu alanda en çok sorulan soru olmasına rağmen bu sorunun net bir cevabı yoktur. Ancak bu durumda ilk olarak bakacağınız şey size sunulan web sitesinin özgün bir tasarım ve özgün bir yazılıma sahip olup olmadığıdır.

Osmaniye’de eğer size çok uygun fiyat verilmişse emin olun ki bu tasarım ve yazılım özgün değildir size teklif edilen fiyat sadece web site kurulum ve sitenize veri girişi fiyatları olacaktır ki bu durumda, fiyatların cazip olması mümkün.

Eğer sizde Osmaniye’de faaliyet gösteren firmanıza kurumsal web sitesi yaptırmayı düşüyorsanız bizimle iletişime geçerek fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizde Osmaniye web tasarım konusunda tecrübeli ve uzman kadromuz sayesinde özgün tasarım ve özgün yazılım bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Bu Yazılarda Hoşunuza Gidebilir....

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir