Osmaniye tamircim web site projesi

Osmaniye tamircim Master Teknik Bilişim Hizmetleri firmasına ait kurumsal web sitesi tamamlanarak yayın hayatına başladı.

Osmaniye merkezli olmak üzere bilgisayar, notebook, tablet, monitör,yazıcı,kartuş,toner, modem vb. bilişim sektöründe kullanılan cihazların bakım tamir, onarım ve satışını yapmakta olan Master Teknik Bilişim firmasının kurumsal web sitesi olarak tasarlandı.

Osmaniye Tamircim alan adı alınarak alan adına dayalı konsept bir proje olarak hayata geçirilen bu web site projesinde. Web programlama dili olarak php/mysql altyapısı kullanılarak tamamen dinamik yapıda tasarlandı. Projenin arayüz çalışması responsive (uyumlu) tasarım teknolojisi kullanılarak yapıldı. Bu yüzden tüm mobil cihaz ve tabletlerde uyumlu olarak sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Söz konusu proje tamamen özgün bir şekilde; haberler, ürünler, hizmetler, sayfalama ve iletişim gibi modüller firmanın ihtiyaç ve talebi doğrultusunda yapılarak başarılı bir şekilde hayata geçirildi.

Eğer sizinde hayata geçirmeyi düşündüğünüz bir web site projeni varsa Sizde Osmaniye web tasarım konusunda bizlere ulaşabilir fiyat ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Eğer sizinde bilgisayar,elektrik,elektronik bakım ve onarım sektörlerine kurumsal bir firmanız varsa ve sizde firmanız için özgün, seo dostu ve güvenilir bir web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız. Kurumsal firma scripti tam sizlerin ihtiyaçlarına cevap verecek düzeyde hazırlanmış entegre çözümleri içerisinde barındıran bir web sistemidir.

Osmaniye Tamircim Master Teknik Bilişim web sitesini incelemek için tıklayınız.

Osmaniye’de bilgisayar bakım onarım konusunda tecrübeli,güvenilir ve uygun fiyata hizmet alabileceğiniz nadir firmalardan birisidir. Gönül rahatlığıyla Osmaniye tamircimi tercih edebilirsiniz.

Master Teknik Bilişime Adnan Menderes Mahallesi Atatürk Caddesi Dr. Metin Taner Sitesi Özlem Apartmanı B Blok Zemin Kat – OSMANİYE adresten veya
0534 212 30 05 nolu telefondan 7 gün 24 saat her zaman ulaşabilirsiniz.

İşetme sahibi İbrahim Ünsal neye web tasarım projesinde bizi tercih ettiği için ayrıca teşekkür ederiz.

Bu Yazılarda Hoşunuza Gidebilir....

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir