Osmaniye Park Taksi

Osmaniye merkezli taksi ve ulaşım hizmeti sunan park taksi kurumsal web sitesi yayına hayatına başladı.

Osmaniye Park Taksi 
Osmaniye yıllarca hizmet vermiş olan köklü kuruluşlardan biri olan park taksi, güler yüzlü personeli, yeni araçları ve tecrübeli kadrosu ile Osmaniye bölgesinde şehir içi ve şehirler arası taksi ve ulaşım hizmetleri sunuyor.

Güvenli, konforlu ve ekonomik fiyatları ile sizleri ulaşmak istediğiniz noktaya en hızlı şekilde ulaştırıyor. Park Taksi Osmaniye’nin en eski taksi durağı olma özelliği ile hizmet vermeye devam ediyor.

Osmaniye taksi hizmetleri için 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz Alo Taksi İletişim Hattı ile Park Taksi dilediğiniz her zaman sizinle ;

Osmaniye Alo Taksi Hattı 0328 814 10 40   – 0544 566 14 12 

Osmaniye Park Taksi tamamlan web projesi hakkında detaylı bilgi verecek olursam ;

Proje Adı : Park Taksi 

Web site projesi tamamen dinamik yapıda kurumsal bir web sayfa olarak tasarlandı. Proje tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde tasarlandı.

Proje Özellikleri :
Osmaniye ve çevre illerde taksi ve ulaşım hizmetleri vermekte olan Park Taksi  adına yapmış olduğum kurumsal web site projesi dinamik yönetile bilinir bir site olarak tasarlandı.

Kurumsal Proje çoklu sayfadan oluşmaktadır. Proje de web programlama dili olarak php/mysql altyapısı kullanılarak tamamen dinamik yapıda tasarlandı.

Proje responsive (uyumlu) tasarım teknolojisi kullanılarak tasarlandı. Park Taksi web sitesi tüm mobil cihaz ve tabletlerde uyumlu olarak çalışmaktadır.

Web site projesinde bizleri tercih eden başta Damla Tur işletmecisi Veysel KAPTAN’a teşekkür ederiz.

Sizlerde Osmaniye’de ekonomik, konforlu ve güvenilir bir taksi durağı arıyorsanız Park Taksi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Kurumsal mikro web sitesi

  • SEO (Arama motorları optimasyonu)
  • HTML + CSS + Jquery
  • İçerik Yönetim Paneli
  • PHP + MySQL

    Osmaniye Park Taksi web sitesini incelemek için tıklayınız.

    Eğer sizinde Osmaniye ve çevresinde faaliyet gösteren kurumsal bir firmanız var ve sizde kurumsal firmanıza kurumsal web site yaptırmayı düşünüyorsanız.

    Osmaniye web tasarım konusunda bizlere ulaşabilir. Bizden fiyat ve web tasarım referanslarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu Yazılarda Hoşunuza Gidebilir....

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir