Osmaniye Lezzet Döner Kurumsal Web Sitesi Yayında

Osmaniye il merkezinde eşsiz lezzetleri, uygun fiyatları ve bol menü çeşitleri ile damaklara hitap eden  Lezzet Döner  firması kurumsal web sitesi tamamlanarak yayın hayatına başladı.

Osmaniye Lezzet Döner firmasıda Osmaniye web tasarım konusunda yılların tecrübesine sahip olan Lütfi Salik‘i tercih ettiler.

Osmaniye web tasarım konusunda tecrübeli ve deneyimli kadromuz ile Osmaniye’de faaliyet gösteren kurumsal bir firmanız var ve işinizi internette taşımak istiyorsanız.

Eğer sizde web sitesi yaptırmayı düşüyorsanız doğru yerdesiniz. Yılların verdiği tecrübe ile sayısız web sitesi yaparak yayına kazandırarak firmalara değer katmaya devam ediyoruz. Unutmayın artık son kullanıcılar hemen hemen her şeyi internet üzerinden yapmaya başladılar. Zamana ayak uydurarak firmanızı internette taşıyarak müşteri sayını arttırabilirsiniz.

Osmaniye Lezzet Döner

Osmaniye il merkezinde yeme içme sektöründe faaliyet gösteren lezzet döner firması web sitesi yayın hayatına başladı. Osmaniye lezzet döner, tek sayfa (one page) olarak mikro web site olarak tamamlan web projesi hakkında detaylı bilgi verecek olursam ;

Proje Adı : Osmaniye Lezzet Döner

Web site projesi tamamen kartvizit web sitesi olarak tek sayfa (one page) yapıda kurumsal  bir web sayfa olarak tasarlandı. Proje tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde tasarlandı.

Proje Özellikleri :

  • Osmaniye merkez de yeme içme sektöründe faaliyet gösteren Osmaniye Lezzet Döner  adına yapılmış olan kurumsal web sitesi tamamen kartvizit site olarak tek sayfa (one page) yapısında tasarlandı.  Proje tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde tasarlandı.
  • Proje tek sayfadan oluşmaktadır. Proje de web programlama dili olarak php/mysql altyapısı kullanılarak tamamen dinamik yapıda tasarlandı.
  • Proje responsive (uyumlu) tasarım teknolojisi kullanılarak tasarlandı.
  • Rumkale Tekne Turu  web site projemiz tüm mobil cihaz ve tabletlerde uyumlu olarak çalışmaktadır.
  • Kurumsal mikro web sitesi
  • SEO (Arama motorları optimasyonu)
  • HTML + CSS + Jquery
  • PHP + MySQLRumkale Tekne Turu
  • Lezzet Döner web sitesini incelemek için tıklayınız.

Web site projesinde bizleri tercih eden Osmaniye Lezzet Döner Firmasına teşekkür ederiz.

Eğer sizde Osmaniye’de faaliyet gösteren kurumsal bir firmanız var ve sizde kurumsal firmanıza Osmaniye’de web site yapmayı düşünüyorsanız. Bu konuda bizlere ulaşabilir. Bizden fiyat ve Osmaniye web tasarım referanslarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu Yazılarda Hoşunuza Gidebilir....

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir