Osmaniye Aysel Moda Evi

Osmaniye Aysel Moda Evi kurumsal web sitesi tamamlanarak yayına hayatına başladı.

Osmaniye merkezli düğün,nişan,söz, kına gecesi gibi en özel en mutlu gününüzde yanınızda olan aysel moda evi uygun fiyat ve birbirinde farklı yeni modelleri size hizmet etmekten mutluluğunuza ortak olmaktan gurur duymaktadır.  

Proje Adı : Osmaniye Aysel Moda Evi Kurumsal Web Sitesi

Proje Özellikleri : Osmaniye ve ilçeleri başta olmak üzere en özel en mutlu günlerinizde geniş ürün modelleri güler yüzlü personeli ile gelinlik,kınalık,bindallı ve abiye ürün çeşitleri ile moda sektörüne yön veren Aysel Moda Evi firmasının kurumsal web sitesi olarak tasarlandı.

osmaniyegelinlik.net  alan adı ile alan adına dayalı konsept bir proje olarak hayata geçirilen bu web site projesinde web programlama dili olarak php/mysql altyapısı kullanılarak tamamen dinamik yapıda tasarlandı. Projenin arayüz çalışması responsive (mobil uyumlu) tasarım teknolojisi kullanılarak yapıldı. Bu yüzden tüm mobil cihaz ve tabletlerde uyumlu olarak sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Bu Projede Neler Yapılabilir?

Söz konusu proje gerek tasarım gerek yazılım olarak tamamen özgün bir şekilde; haberler, ürünler, hizmetler, sayfalama ve iletişim gibi modüller firmanın ihtiyaç ve talebi doğrultusunda yapılarak başarılı bir şekilde hayata geçirildi.

  • Kurumsal web sitesi 
  • SEO + Arama Motorlarına Kayıt 
  • HTML + CSS + Jquery 
  • Özgün İçerik Yönetim Sistemi
  • PHP + MySQL 
  • Responsive Tasarım (Mobil,Tablet vb. Cihaz Uyumlu)
  • Sınırsız İçerik (Sayfa, Haber, Ürün, Fotoğraf, Duyuru vb.) Ekleme 

Eğer sizinde hayata geçirmeyi düşündüğünüz bir web site projeni varsa Sizde Osmaniye web tasarım konusunda bizlere ulaşabilir fiyat ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Eğer sizinde gelinlik,abiye,bindallı ürünleri satan bir butiğiniz yada moda evi olarak hizmet vermekte olan kurumsal bir firmanız varsa ve sizde firmanız için özgün, seo dostu ve güvenilir bir web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız kurumsal firma scripti tam sizlerin ihtiyaçlarına cevap verecek düzeyde hazırlanmış entegre çözümleri içerisinde barındıran bir web sistemidir.

Osmaniye web tasarım hizmetleri konusunda bize ulaşabilir. Fiyat ve referanslarımız hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık ve site analiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Aysel Moda Evi web sitesini incelemek için tıklayınız. 

Bu Yazılarda Hoşunuza Gidebilir....

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir