AMP uyumlu web site tasarım hizmeti

Osmaniye web tasarım hizmetlerinde bir ilk AMP uyumlu web site tasarım hizmeti vermeye başladık. Peki nedir bu AMP ?

AMP (Accelerated Mobil Pages) ; AMP kısaca Hızlandırılmış, Mobil Sayfalar anlamına gelmektedir.

 

AMP uyumlu web site tasarım hizmeti

Dünyanın ilk ve en çok kullanılan arama motoru Google yakın zamanda köklü bir değişiklik yaparak yeni bir karar aldı.

Günümüzde internet ihtiyaçlarının büyük bir dilimini mobil cihazlarla karşılamaya başlayınca web dünyasında da gerek yazılımlar, uygulamalar ve tasarımlar tamamen hızla mobil cihazlara yönelik olmaya başladı.

Arama motoru Google’de bu doğrultuda Mobil arama sonuçlarında önemli bir değişikliğe gitti. Artık standart web sitelerine göre AMP uyumlu web siteler mobil arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alacaklar.

Peki nedir AMP (Accelerated Mobil Pages) ; AMP kısaca Hızlandırılmış˛ Mobil Sayfalar anlamına gelmektedir. AMP, mobil sayfaları daha hızlı yüklemek için Google ve Twitter gibi internet devleri tarafından tasarlanmış bir projedir.

Sitenizin AMP uyumlu bir tasarıma sahip olması sizi mobil arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkaracaktır. Arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak kuşkusuz ki web sitenizi ziyaret edecek müşterilerinizin oranını doğrudan etkileyecektir.

Sürekli değişen web teknolojilerini yakından takip ederek yeni hayata geçen uygulamaları web sitenize olabildiğince hızlı entegrasyonu sağlayarak web sitenizi arama sonuçlarında hak ettiği konuma ulaştırabilirsiniz.

Diyelim ki doğru web tasarım, web yazılım ve SEO işlemleri yaparak web sitenizi masaüstü platformlarda yüksek ziyaretçi trafiği oranına ulaştınız. Şimdi sıra mobil trafiğinizi arttırmakta. Bunun için doğru AMP işlemlerini web sitenize entegre etmek için Osmaniye web tasarım hizmetlerinde ilkleri gerçekleştiren bizlere ulaşabilir,  Osmaniye AMP uyumlu web site tasarım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kurumsal firmanızın web sitesini AMP Uyumlu Yapalım. Mobil cihazlarda firmanızın görünürlüğünü arttıralım ve firmanıza daha çok kişinin ulaşmasını sağlayalım. Mobil uyumlu olsun yada olmasın web sitenizin Google AMP standardında tema hazırlanmasını istiyorsanız hemen iletişime geçin.

İster özgün size özel yeni  bir AMP tema hazırlatın, isterseniz de hazırlatmış olduğunuzu temayı sitenize giydirelim. AMP uyumlu web site tasarım hizmeti için hemen teklif almak için Bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

Bu Yazılarda Hoşunuza Gidebilir....

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir