İskenderun taksi web sitesi

iskenderun-taksi

Proje Adı : İskenderun Taksi

Acil Bilişim firması aracılığıyla Hatay ili ve İskenderun ilçesinde taksi hizmetleri sunan firmasına yapmış olduğumuz tek sayfa kurumsal mikro web sitesidir.

Web site projesi tamamen dinamik yapıda tek sayfa olarak tasarlandı. Proje tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde tasarlandı.

Ayrıca web site projesine yolcu talep sistemi entegre edilmiştir. Yolcu talep sistemi elektronik ortamda taşınmış olup kullanıcıların kullanımına açılmıştır.

Proje Özellikleri :
İskenderun İlçesinde faaliyet göstermekte olan Acil Bilişim Hizmetleri adına yapmış olduğum İskenderun Taksi web site projesi mikro site olarak tasarlandı.

Proje tek sayfadan oluşmaktadır. Proje de web programlama dili olarak php/mysql altyapısı kullanılarak tamamen dinamik yapıda tasarlandı.

Proje responsive (uyumlu) tasarım teknolojisi kullanılarak tasarlandı. İskenderun Taksi web site projemiz tüm mobil cihaz ve tabletlerde uyumlu olarak çalışmaktadır.

Web site projesinde bizleri tercih eden başta Acil Bilişim işletmecisi Ekrem DOĞAN teşekkür ederiz.

Eğer sizde İskenderun’da faaliyet gösteren kurumsal bir firmanıza web site yapmayı düşünüyorsanız bizlere ulaşabilir. Fiyat ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu Yazılarda Hoşunuza Gidebilir....

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir