Genç Center Market kurumsal web sitesi

 Osmaniye  web tasarım alanında hizmet veren  Lütfi Salik  tarafından yapılan  Adıyaman Genç Center Market kurumsal web sitesi  yayına hayatına başladı.

Adıyaman merkezli toptan ve perakende market hizmet veren çağdaş, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlarla birbirinde kaliteli markalara ait ürünleri  değerli müşterine hizmet vermekten gurur duymaktadır.  

Proje Adı : Adıyaman Genç Center Market Kurumsal Web Sitesi

Proje Özellikleri : Adıyaman ilçeleri başta olmak üzere en özel en mutlu günlerinizde geniş ürün yelpazesi uygun fiyat ve güler yüzlü güvenilir alışverişin adresi olan Genç Center Market firmasının kurumsal web sitesi dinamik yapıda tasarlandı.

genccenter.com alan adı ile alan süper market konseptine uygun bir proje olarak hayata geçirilen bu web site projesinde web programlama dili olarak php/mysql altyapısı kullanılarak tamamen dinamik yapıda tasarlandı. Projenin arayüz çalışması responsive (mobil uyumlu) tasarım teknolojisi kullanılarak yapıldı.  Bu yüzden web projesi tüm mobil cihaz ve tabletlerde uyumlu olarak sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Bu Projede Neler Yapılabilir?

Söz konusu proje gerek tasarım gerek yazılım olarak tamamen özgün bir şekilde; haberler, ürünler, slider, hizmetler, sayfalama ve iletişim gibi modüller firmanın ihtiyaç ve talebi doğrultusunda yapılarak başarılı bir şekilde hayata geçirildi.

  • Kurumsal web sitesi 
  • SEO + Arama Motorlarına Kayıt 
  • HTML + CSS + Jquery 
  • Özgün İçerik Yönetim Sistemi
  • PHP + MySQL 
  • Responsive Tasarım (Mobil,Tablet vb. Cihaz Uyumlu)
  • Sınırsız İçerik (Sayfa, Haber, Ürün, Fotoğraf, Duyuru vb.) Ekleme 

Eğer sizinde hayata geçirmeyi düşündüğünüz bir web site projeni varsa Sizde Osmaniye web tasarım konusunda bizlere ulaşabilir fiyat ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Eğer sizinde Başta Osmaniye ve Adıyaman’da market, bakkal, süper market vb. temel gıda  ürünleri satan bir işletmeniz  yada  kurumsal bir firmanız varsa ve sizde firmanız için özgün, seo dostu ve güvenilir bir web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız süper market  scripti tam sizlerin ihtiyaçlarına cevap verecek düzeyde hazırlanmış entegre çözümleri içerisinde barındıran bir web sistemidir.

Osmaniye web tasarım hizmetleri konusunda bize ulaşabilir. Fiyat ve referanslarımız hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık ve site analiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Adıyaman Genç Center Kurumsal web sitesini incelemek için tıklayınız. 

Bu Yazılarda Hoşunuza Gidebilir....

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir