Flytürk Hava Çekimi web sitesi

Hatay ili ve ilçelerinde hava çekimi, fotoğrafçılık ve video tanıtım hizmetleri veren Flytürk  Hava Çekimi firmasının kurumsal web sitesi dinamik yapıda güncel teknolojiler kullanılarak yapıldı.

Proje Özellikleri :
Başta Hatay ve İskenderun bölgelerinde faaliyet göstermekte olan FLYTÜRK Aerial & Photography firmasının kurumsal web sitesi olarak tasarlandı.

Proje de web programlama dili olarak php/mysql altyapısı kullanılarak tamamen dinamik yapıda tasarlandı. Proje responsive (uyumlu) tasarım teknolojisi kullanılarak tasarlandı. FLYTÜRK Aerial & Photography web sitesi projemiz tüm mobil cihaz ve tabletlerde uyumlu olarak çalışmaktadır.

FLYTÜRK Aerial & Photography işletmecisi Berk Dingil’e web tasarım hzimetleri noktasında bizleri tercih ettidiği için teşekkür ederiz. Aşağıda tamamlamış olduğumuz projenin bilgilerine göz atabilirsiniz.

Eğer sizinde İskenderun ilçesinde faaliyet gösteren bir kurumsal firmanız varsa. Firmanıza web sitesi yapmayı düşünüyorsanız. Bu konuda yani web tasarım hizmetleri konusunda bizlere ulaşabilir fiyat ve referans listemizi isteyebilirsiniz.

Güncel teknolojiler, özgün tasarım, uygun fiyat kalitesiyle firmanızı işinizi İnternet taşıyalım.

Proje Adı : FLYTÜRK Aerial & Photography

  • Kurumsal web sitesi
  • SEO
  • HTML + CSS + Jquery
  • L’sİçerik Yönetim Sistemi
  • PHP + MySQL

Flytürk Hava Çekimi web sitesini incelemek için tıklayınız.

Bu Yazılarda Hoşunuza Gidebilir....

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir