Osmaniyespor.org Spor Haber Sitesi Yayında
By lutfu

Osmaniyespor.org Spor Haber Sitesi Yayında

Osmaniye’ nin Spor Haber Kaynağı Osmaniye’de Spora Dair En Güncel Haberlerin Tek Adresi osmaniyespor.org “Osmaniye’de sporu web taşıyoruz” sloganı ile yayın hayatına başladı.


www.osmaniyespor.org, Osmaniye’de başta futbol, basketbol, hentbol, voleybol, boks, güreş, atletizm, yüzme, dart, masa tenisi vb. diğer tüm spor branşlarına dair en güncel haberlerin tek adresi olma hedefi ile yayın hayatına başladı.

Bilindiği üzere Osmaniye’de yayın yapan bir çok haber sitesi olmasına rağmen sadece spor haberlerinin yapıldığı bir yerel spor haber sitesi yoktu.  Bu eksikliği gidermek için kolları sıvadım. Osmaniye’de ilk tek olacak bir projeyi hayata geçirmek için çalışmalara başladım.

www.osmaniyespor.org‘u Osmaniye’ nin Spor Haber Kaynağı Osmaniye’de Spora Dair En Güncel Haberlerin yayımlandığı yerel bir internet spor haber sitesi olarak yayın hayatına başlattım. Haber sitesinin sadece kurucu sahibi değilim editörlüğünü de bizzat kendim yapmaktayım.  Yayın hayatına başlattığım  www.osmaniyespor.org haber sitesinin birinci amacı, Osmaniye’de tüm spor branşlara ait haber ve duyurularla Osmaniye’de spor ve sporculara destek olmaktır.

‘Osmaniye’de sporu “web” taşıyoruz’ sloganı ile yayın hayatına başlayan Osmaniyespor.org spor haber sitemize tüm Osmaniyeli sporseverlerden destek bekliyoruz.

(Visited 6 times, 1 visits today)
  • No Comments
  • 11 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.