Osmaniye Mobil Yazılım

Mobil Yazılım, mobil cihazlar günümüzde hemen hemen tüm bireylerin sahip olduğu kitle iletişim araçlarından biri haline gelmiştir. Son yıllarda yükselişe geçen akıllı cep telefonlar ve mobil İnternet sayesinde kolay erişim noktasında çok önemli bir duruma geldi.

Şöyle ki bir bilgiye ihtiyacımız olduğu zaman hemen elimizdeki akıllı telefona başvurur hale geldik. Mesela bilet alacağımız hemen tercih edeceğimiz firmanın sitesi üzerinden bilet almak için telefonumuza başvururuz. Yada bir firmanın veya kurumun iletişim bilgisi lazım olduğu zaman yine mobil cihazımıza başvururuz.

Söz konusu böyle olunca firmanızın web sitesi mobil cihazlara uyumlu olması veya firmanıza ait bir mobil uygulamasının olması müşterilerinizin size ve firmanıza daha hızlı, daha kolay bir şekilde erişmesini sağlayacak ve daha çok kazanacaksınız.

Osmaniye’de mobil yazılım ve mobil web tasarım noktasında sizi ve firmanızı yeni mobil çağına adapte etmek için her geçen gün kendimizi geliştiriyor var gücümüz ile çalışıyoruz.

Tecrübemiz ve teknolojik gücümüz ile Osmaniye’de faaliyet gösteren kurumsal firmaların, üretkenliklerini ve verimliliklerini arttırmalarını, maliyetlerini düşürmelerini, zaman ve mekândan bağımsız olarak bilgiye ulaşabilmeleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Osmaniye’de mobil uygulama geliştirme ekibimizin uzmanlığı ve tecrübesiyle Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry OS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, sektör bağımsız, ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulamayı hayata geçirebiliriz.

Osmaniye web yazılım alandaki diğer hizmetlerimiz;

  • iOS: iPhone ve iPad Uygulama Geliştirme
  • Android Phone ve Android Tablet Uygulama Geliştirme
  • Blackberry & Playbook Uygulama Geliştirme
  • Mobile Web, HTML5 & Mobile Gateways
  • Mobil Uygulama Yazılım Geliştirme Hizmetleri
  • Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry OS
    gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, sektör bağımsız, ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulamayı hayata geçirebiliriz.