Ben Kimim?

Merhaba Ben Lütfi Salik şuan Ben Kimim sayfamı ziyaret ediyorsunuz;

Osmaniye  web tasarım firmaları arasından freelancer olarak mobil ve SEO uyumlu profesyonel dinamik web site tasarımları ve yazılım hizmetleri sunmaktayım.

Sizler ve kurumsal firmanız için tüm birikimimi , enerjimi ve tecrübem  ile markanızın değerine değer katacak, doğrudan potansiyel müşterilerinize hitap edebilecek.  Opsiyonel özellikler barındıran, estetikliğin şıklıkla buluştuğu Osmaniye Web Tasarım çalışmaları hazırlıyorum.

 Şuanda kişisel blogum olan lsalik.com ziyaret etmiş bulunmaktasınız. Blog sayfamda sizlere  faydalı olabileceğini düşündüğüm yazılar yazmaktayım. Beni merak edenler için Ben Kimim? sayfası koymak istedim. Şimdi sizlere kısaca Lütfi Salik kimdir neler yapar neler ile uğraşır vb. bilgiler vereceğim.

Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım çalışmaları da yapmaktayım.

Şu anda Osmaniye’de freelance (serbest) olarak bireysel ve kurumsal firmalar ile çalışıyorum. 10 yıllık internet serüvenim içerisinde seo, web tasarım, reklam ve danışmanlık, proje yönetimi eğitimleri aldım. Web sitesi olarak e-ticaret, kurumsal web siteleri, portal siteler (haber, video, dizin) gibi projelerde çalışıyorum. İçerik itibari ile bu tarz sitelerde en önemli kurallardan birisi arama motorları optimizasyonu bende siteleri hazırlarken html ve css kodlarında seo kurallarına uygun olarak kodluyorum.

Sadece kelimeler ile Lütfi Salik anlatacak olursam eğer;

Yüksek lisans mezunu,kamu personeli, programcı, bilgisayar mühendisliği öğrencisi, biraz okur, biraz yazar, biraz çizer, biraz dinler, biraz fotoğraf çeker, dart hakemi, futbol sever, koyu beşiktaş taraftarı, softbol hakemi, basketbol sever, tasarlar, kodlar, osmaniyeli, öğrenmeyi ve öğretmeyi sever, paylaşımcı, iyimser, basketbol hakemi, macera ve doğa sever, osmaniye’de yaşar…

iletişim bölümden bana ulaşabilir istek, görüş, dilek ve temennilerde bulunabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.